Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Nowe Biskupice - Oferty sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Biskupice

Nowe Biskupice,lubuskie

999 999 zł27 700 m² 36,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twoje miejsce na ziemi istnieje i właśnie trafiło na sprzedaż! Nowe Biskupice | 2,77 ha | staw | las | mpzp Wyobraź sobie poranek nad własnym stawem ciszę, śpiew ptaków i zieleń dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowe Biskupice

Nowe Biskupice,lubuskie

214 000 zł2 089 m² 102,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 21 arów, położona tuż przy lesie idealna dla osób ceniących komfort i kontakt z naturą. Działka z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Biskupice

Nowe Biskupice,lubuskie

99 000 zł2 225 m² 44,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości oferują Państwu na sprzedaż działkę w Nowych Biskupicach o powierzchni 2225 m2. Położenie: nowe Biskupice, działka numer 10/5. Nieruchomość podlega pod obowiązujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Biskupice

Nowe Biskupice,lubuskie

103 740 zł1 729 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości oferują Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1729 m2. Położenie: nowe Biskupice, działka numer 6/6. Nieruchomość podlega pod obowiązujący Miejscowy Plan.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij